دوربین ایران بازیکن قرارداد استقلال

دوربین: ایران بازیکن قرارداد استقلال بازیکنان سال آینده پیشنهادات اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات وظیفه تیام تا دو روز آینده مشخص می‌شود/ ابراهیمی بازیکن عاقلی است و هر لحظه تصمیم درستی می‌گیرد ، توفیقی

معاون ورزشی کلوب استقلال تاکید کرد که اوضاع مهاجم سنگالی آبی‌پوشان تا دو روز آینده مشخص خواهد شد. 

وظیفه تیام تا دو روز آینده مشخص می‌شود/ ابراهیمی بازیکن عاقلی است و هر لحظه تصمیم درستی می‌گیرد ، توفیقی

توفیقی: وظیفه تیام تا دو روز آینده مشخص می شود/ ابراهیمی بازیکن عاقلی است و هر لحظه تصمیم درستی می گیرد

عبارات مهم : ایران

معاون ورزشی کلوب استقلال تاکید کرد که اوضاع مهاجم سنگالی آبی پوشان تا دو روز آینده مشخص خواهد شد.

به گزارش ایلنا، پندار توفیقی راجع به وقت شروع تمرینات تیم فوتبال استقلال و اوضاع مامه تیام گفت: تمرینات را از 4 تیرماه شروع خواهیم کرد. تیام طبق قراردادی که با او داریم اگر می خواست از کلوب استقلال جدا شود باید پیشنهاد رسمی ارائه می داد و طبق بندهای موجود در قراردادش در آن وقت می توانست از تیم جدا شود. ما با او مذاکره کردیم و پیشنهادات خوبی هم ارائه دادیم و حتی به ترکیه سفر کردیم. امیدوارم تیام تصمیم عاقلانه ای بگیرد و در تمرینات شرکت کند. ظرف دو روز آینده همه چیز مشخص خواهد شد.

معاون ورزشی کلوب استقلال در رابطه با آخرین اوضاع سرور جپارف یادآور شد: باید آخرین قسط قرارداد این بازیکن را پرداخت کنیم با این اوضاع ارزی هم که در کشور وجود دارد فعلا نتوانسته ایم این کار را انجام دهیم. به جپارف اعلام کردیم که به پایتخت کشور عزیزمان ایران بیاید و مانند هر لحظه پولش را به صورت نقد دریافت کند. حدود 50 روز پیش با آقای افتخاری و جپارف جلسه داشتیم و قرارداد سال آینده را هم تنظیم کردیم. همان روز این هافبک ازبکستانی به ما اعلام کرد به محض دریافت قسط آخر قراردادش پای میز مذاکره جهت قرارداد فصل آینده خواهد نشست. در هر صورت استقلال در لیگ قهرمانان آسیا اوضاع خوبی دارد و همه دوست دارند در این تیم بمانند. کلوب استقلال هم تلاش می کند پول بازیکنان را پرداخت کند. جپارف هم طبیعتا اگر قصد دارد فوتبال خود را در کشور عزیزمان ایران و کلوب استقلال ادامه دهد باید پیش از شروع تمرینات به پایتخت کشور عزیزمان ایران بیاید.

وظیفه تیام تا دو روز آینده مشخص می‌شود/ ابراهیمی بازیکن عاقلی است و هر لحظه تصمیم درستی می‌گیرد ، توفیقی

توفیقی در تصویر العمل به این پرسش که گفته می شود وینفرد شفر یک مهاجم تازه خارجی دیگر را به کلوب استقلال معرفی کرده است عنوان کرد: تا الان بازیکنی به صورت رسمی به کلوب معرفی نشده است.

معاون ورزشی کلوب استقلال راجع به آخرین اوضاع تمدید قرارداد امید ابراهیمی و اینکه گفته می شود این بازیکن از کشورهای عربی پیشنهاد دارد گفت: در 3-4 سال گذشته امید ابراهیمی آخرین نفری بوده که قرارداد خود را تمدید کرده هست. او همواره می خواهد مطالبات فصل گذشته خود را تسویه و بعد قرارداد تازه را امضا کند. جام جهانی هم ویترین خوبی جهت بازیکنان کشور عزیزمان ایران است و با شرایط اقتصادی حاکم در کشور ما هم طبیعتا ما نمی توانیم با پیشنهادهای کشورهای عربی مسابقه کنیم. این صحبت ها هم که ابراهیمی از کشورهای عربی پیشنهاد دارد ظرف 4 سال گذشته همواره مطرح بوده است.

معاون ورزشی کلوب استقلال تاکید کرد که اوضاع مهاجم سنگالی آبی‌پوشان تا دو روز آینده مشخص خواهد شد. 

ابراهیمی بازیکن عاقلی است و هر لحظه تصمیم درستی می گیرد. ضمن اینکه این بازیکن می داند استقلال شرایط خوبی در لیگ قهرمانان آسیا دارد و کسب افتخار جهت کشور عزیزمان ایران می تواند از پول تیم های عربی مهمتر باشد. طبیعتا بعد از جام جهانی دوباره مذاکرات را با این بازیکن از سر خواهیم گرفت و امیدواریم او قراردادش را تمدید کند. یک قرارداد، دو طرف دارد یک سمت آن بازیکن است و سمت دیگر باشگاه. کلوب استقلال عالی ترین پیشنهادات را به لحاظ مالی به ابراهیمی ارائه خواهد داد.

وی در تصویر العمل به این پرسش که آیا روزبه چشمی و مجید حسینی دو ملی پوش دیگر کلوب استقلال با این تیم قرارداد دارند گفت: هر دوی این بازیکنان یک سال دیگر قرارداد دارند. طبیعی است بعد از جام جهانی، پیشنهاداتی به آنها ارائه شود ولی با توجه به اینکه ما هم در لیگ قهرمانان آسیا حضور داریم فکر می کنم بازیکنان تصمیم عاقلانه ای بگیرند.

توفیقی افزود: پیشنهاد کلوب های اروپایی از تیم هایی مانند بایرن مونیخ یا هامبورگ باشد باعث افتخار است ولی بازی در تیم های درجه دوم و سوم اروپا منافعش جای دیگر می رود که زیاد از این نمی خواهم بگویم.

وظیفه تیام تا دو روز آینده مشخص می‌شود/ ابراهیمی بازیکن عاقلی است و هر لحظه تصمیم درستی می‌گیرد ، توفیقی

«آیا کلوب استقلال با یونس دلفی مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان مذاکره کرده است؟» معاون ورزشی کلوب استقلال در پاسخ به این پرسش یادآور شد: من با سلطانی مدیرعامل کلوب استقلال خوزستان و همچنین مدیر برنامه های یونس دلفی صحبت کرده ام. آنها به من گفته اند این بازیکن پیشنهاد اروپایی بسیار جدی دارد ولی اگر به این پیشنهاد جواب رد داد استقلال گزینه جدی او خواهد بود. ما هم پیشنهاد قرارداد بلندمدت به دلفی دادیم تا اینکه در آینده دچار پرسشها بازیکنان سابق مان نشویم. ضمن اینکه در روز عید فطر هم یکی از بستگان دلفی به من زنگ زد و تاکید کرد اولویت دلفی بازی در لیگ های اروپایی است و ما هم گفتیم این عنوان را به هوادارانمان اعلام خواهیم کرد.

وی در آخر در مورد وقت حضور وینفرد شفر در کشور عزیزمان ایران خاطر نشان کرد: این مربی هفته آینده به کشور عزیزمان ایران خواهد آمد.

معاون ورزشی کلوب استقلال تاکید کرد که اوضاع مهاجم سنگالی آبی‌پوشان تا دو روز آینده مشخص خواهد شد. 

واژه های کلیدی: ایران | بازیکن | قرارداد | استقلال | بازیکنان | سال آینده | پیشنهادات | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog